LED žárovka - AVIDE FILAMENT E27 / 7W (EKV. 60W) 806LM / 4000K – DENNÍ BÍLÁ

Výrobce: Avide
Záruční doba: 24 měsíců
Kód: ABLFG27NW-7W
Dodací lhůta: skladem
57.02 bez DPH
69 ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Tato filament led žárovka je postavena na nové led technologii, která připomíná světlo klasické vláknové žárovky. LED žárovky jsou vysoce úsporné, tato Vám ušetří 88% energie oproti klasické žárovce

Čipy a vnitřní komponenty AVIDE LED produktů jsou kvalitnější než u běžného LED osvětlení. Celkově tyto LED produkty vynikají dlouhou životností a stálostí světelného toku i při dlouhodobém používání.

LED světelný zdroj je ovládán pokročilou technologií, jež napájí LED čipy konstantním proudem, který nepulzuje a LED čipy tak svítí stále a plynule. To šetří nejen životnost LED čipů, ale i Vaše zdraví. Narozdíl od levných led světel u tohoto LED zdroje světla totiž nedochází ke zdraví škodlivému vysokofrekvenčnímu problikávání, které sice není okem viditelné, ale zachytí ho např. kamera v mobilu.

LED žárovka má 4 COB filament diod, barva světla denní bílá. Jedná se o druh LED žárovky 230V určené do běžné sítě, do normálních svítidel.

Tyto COB filament LED žárovky E27 o výkonu pouze 7W svítí přibližně jako běžná žárovka o výkonu 60W - světelný tok je 806 lumenů. Led diody této led žárovky jsou chráněné praktickým čirým krytem.

Tato LED žárovka E27 s rozptylem světla 360° se skvěle hodí především do lustru nad stolem, stojacích lamp, stolních lampiček a dalších svítidel, vždy s objímkou E27. Led diodové žárovky jsou postaveny na výkonných diodách Epistar a vydávají oku příjemné světlo bez pomalých startů, bez vysokofrekvenčního blikání, bez ultrafialové a infračervené složky světla.

Třída energetické účinnosti E na stupnici A (vyšší účinnost) až G (nižší účinnost). Světelný tok zdroje světla 806 lumenů. Příkon 7W. Jmenovitá střední doba životnosti zdroje světla až 15000 hodin.

Prametry žárovky
Závit: E27
Příkon: 7 W
Ekvivalent (náhrada):  60 W
Rozsah napětí: 220-240 V
Typ zásuvky: E27
Pracovní teplota: -20 - +40 °C
Krytí: IP IP20
Průměr: 60 mm
Výška: 108 mm
Barva světla: 4 000 K
Světelný výkon: 806 lm
Barva světla: NW
Úhel svícení: 360 °
Typ čipu: Filament
Index barev (CRI): 80
Stmívací: NE
Update cookies preferences